• Pzt - Cmt: 09:00 - 18:00
Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

İstanbul‘da dış cephe temizliği nde ve cam temizliği nde çözüm ortağınız Ak İstanbul Temizlik firması. Her türlü gökdelen, plaza cam ve dış yüzeylerinin vinç veya asansör ile cephe temizliği ve cam silimi yapılmaktadır.

En Yüksekler Bile Ak İstanbul Temizlik! Cam temizlik firması; Güzelim plaza ve binaların düzgün temizlenmemesi neticesinde kötü görünüm oluşturduğuna zaman zaman hepimiz şahit oluruz. Cam temizleme işi yapabilen temizlik firmalarının, cam silici personellerin uzmanlığı yanı sıra ticaret odası başta olmak üzere iç yapısında alacağı bir yığın belge mevcuttur ve dikkat etmesi gerekli unsurlar hayli fazladır.

Günümüz ticari yapısında hiç olmaması gereken bir yapı mevcut. O da cam temizlik hizmeti alıcısının direk ekonomiyi önde tutarak firma uzmanlığı dallarını sorgulamasından kaçınmasıdır. 5 yıldan bu yana olan tecrübemiz bize göstermiştir ki her temizlik firması cam ihtisasına sahip değildir.

Cam ihtisası kadar bu iş için kullanılan alet ve teknolojinin önemi ve firma bünyesinin bu işin kalitesini oluşturma yeterliliğinin hassasiyetle incelenmesi gerekir. Biz Ak İstanbul Cam Temizlik Firması olarak tüm firma ve personel belgelerini tarafınıza göndermekteyiz.

Temizlik Hizmetleri

Fiyat
Teklif Alınız
Temizlik Saatleri
09:00 - 17:00 Arası
Temizlik Personeli
Sorunuz
Fiyat Teklifi Alın
Whatsapp Destek